Pinus strobus BLUE SHAG Rhododendron GOMER WATERER Chamaecyparis nootkatensis PENDULA Euonymus alatus COMPACTUS Abies nordmanniana GOLDEN SPREADER Perovskia atriplicifolia BLUE SPIRE Cedrus deodara Fothergilla major Pinus strobus MINIMA Magnolia GALAXY Pinus pumila GLAUCA Cornus kousa CHINENSIS Enkianthus campanulatus Pinus parviflora NEGISHI

Zahradnictví

Historie našeho zahradnictví

Zahradnictví a prodej samotný rostlin jsme z pohledu historie zahájili teprve nedávno, v roce 2009. Jsme malá rodinná firma, naše prodejna se nachází na našem vlastním pozemku, nebo chcete-li, zahradě. Po mnohých zkušenostech jsme se rozhodli začít s prodejem rostlin, které se podle našeho názoru na českém trhu obvykle neobjevují v takové kvalitě a velikostech, v jaké se je snažíme nabízet u nás. Vždy se snažíme držet hesla - neprodávat nic, co bychom si sami nekoupili.

Zadradnictví-Historie

Rostliny

Naším cílem je Vaše spokojenost. Nabízíme rostliny ve velikostech, které, jak my říkáme, jsou po výsadbě v zahradě ihned vidět. Většinu námi nabízených rostlich zvládne zasadit a uzvednout jeden člověk. Na toto myslíme především z důvodu toho, že se zákazník rozhodne si samotnou realizaci provést sám.

Zahradnictví

moderniweb.com © 2017
Zadradnictvi-Historie
x
<
>
zahradnictvi
x
<
>